OFERTA
Afterparty

Afterparty

Kroplówka na kaca po imprezie

Kroplówka „afterparty” to marketingowa nazwa usługi wlewu dożylnego na znanego wielu osobom poimprezowego kaca. W tym przypadku terapia dożylna nastawiona jest na polepszenie samopoczucia osoby, którą pochłonęła szampańska zabawa. Kroplówka poprawia jakość życia i ułatwia powrót do codzienności. Taką formę rekonwalescencji polecamy przede wszystkim osobom, u których występują wymioty (nie można zwrócić płynów podanych dożylnie).

Współbiesiadownicy mogą zoptymalizować koszt kroplówki korzystając z oferty wlewów grupowych.

 

Kroplówka na kaca

Ogólny skład regeneracyjnej, poimprezowej infuzji dożylnej dla zdrowej osoby, bez przeciwskazań jest mniej więcej taki sam w przypadku każdej kroplówki na kaca (odtrucie alkoholowe, tzw. detoks). Szczegółową kompozycję zawsze jest dostosujemy do indywidualnego stanu i potrzeb pacjenta.

Konwencjonalna kroplówka na kaca zawiera dużą ilość wody oraz elektrolity i glukozę, które normują pracę organizmu. Sód odpowiada głównie za magazynowanie wody. Potas, magnezwapń regulują między innymi przewodnictwo nerwowo- mięśniowe i odpowiadają za pracę układu krążenia na wielu płaszczyznach. Właściwości poszczególnych elektrolitów dla fizjologii organizmu się uzupełniają- ich wzajemna równowaga odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układów. Istotne jest to, że substancje podane dożylnie są natychmiast biodostępne, nie napotykają na bariery związane z wchłanianiem z przewodu pokarmowego (przewaga terapii dożylnej nad produktami doustnymi). Standardową kroplówkę na kaca można wzbogacić o kompleks witamin z grupy B, witaminę C (tzw. kroplówka witaminowa na kaca) i inne związki pomagające w regeneracji.

CIĘŻKI PORANEK?
SKORZYSTAJ Z KROPLÓWEK NA KACA

ZADZWOŃ

Wpływ alkohlu na zdrowie

Alkohol jest substancją silnie uzależniającą, w nadmiernej ilości szkodzi zdrowiu, dlatego odradzamy jego konsumpcję. Kroplówki nie są w stanie skompensować wszystkich strat wywołanych przez upijanie się i nie powinny być stosowane, jako stały element szampańskiego stylu życia.