OFERTA
Kroplówka na kaca

Kroplówka na kaca

Kac to zespół dolegliwości, który występuje po nadmiernym spożyciu alkoholu. Obraz kliniczny kaca jest bardzo zróżnicowany, stopień nasilenia objawów zależy od wielu czynników. Osoby regularnie nadużywające etanolu zazwyczaj mają inne objawy niż okazjonalni użytkownicy. Do lżejszych objawów zatruciu alkoholem możemy zaliczyć np.: obniżone samopoczucie, wymioty i nudności, wzmożone pragnienie, ból głowy. Zaburzenia pracy serca, drgawki, padaczka, lęk, zwidy oraz to cięższe objawy nadużywania alkoholu.

 

Kroplówki pomagają w szybkim złagodzeniu wielu nieprzyjemnych objawów kaca, a ich skuteczność zależy stanu pacjenta. Niektórzy pacjenci potrzebują kilku sesji kroplówek, aby wydobrzeć. Kroplówki nie są sposobem na leczenie uzależnia od alkoholu. Kroplówki na kaca mogą być pomoce podczas przerywania ciągu alkoholowego- łagodzą objawy odstawienia.

 

W ramach usługi oferujemy dojazd do pacjenta na obszarze Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i złagodzenie objawów kaca za pomocą wlewów dożylnych. Kroplówkę możemy podać w domu, miejscu pracy etc.

 

Kroplówka na kaca z dojazdem jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy:

  • nie mogą podróżować,
  • nie chcą czekać w kolejkach,
  • oczekują poufności,
  • cenią sobie wygodę i wysoką jakość obsługi.

CIĘŻKI PORANEK?
SKORZYSTAJ Z KROPLÓWEK NA KACA

ZADZWOŃ

Kroplówka z dojazdem Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jeżeli zaskoczył cię kac i potrzebujesz natychmiastowej pomocy w powrocie do codzienności, to powinieneś rozważyć zastosowanie terapii dożylnej.  Oferujemy różne rodzaje kroplówek- dopasowane do najczęstszych potrzeb pacjentów. Podajemy np.: