OFERTA
Wieczór kawalerski / panieński

Wieczór kawalerski / panieński

Przyjechaliście do Sopotu żeby przez kilka dni świętować opuszczenie stanu kawalerskiego jednego z waszych przyjaciół, ale niezaplanowany kac chce wam popsuć resztę wyjazdu? Nie musi tak być- możemy pomóc wam szybko złagodzić objawy nadmiernego spożycia alkoholu, poprawić samopoczucie, pozwolić cieszyć się piękną pogodą i dalej zbierać miłe wspomnienia.

 

Bardzo często zdarza się, że osoby odwiedzające nadmorskie kurorty np. Sopot, oszołomione świeżym nadmorskim powietrzem i urokiem Bałtyku nadmiernie ulegają szampańskiej atmosferze i już pierwszego dnia pobytu zatruwają się spożywając nadmierną ilość alkoholu. Kac może pokrzyżować plany na dalszy wypoczynek nie tylko osobie, która przesadziła dzień wcześniej. Pośrednio pokrzywdzeni mogą być również towarzysze tej osoby- np. konieczność opiekowania się chorym, czy po prostu brak jego towarzysza. My oferujemy Państwu możliwość złagodzenia symptomów kaca za pomocą kroplówek. W ramach usługi przyjedziemy do pacjenta (hotel, dom, itp.) w całym Trójmieście (Sopot, Gdańsk, Gdynia) i wykonamy infuzje dożylne, które błyskawicznie nawodnią organizm, uzupełnią wybrane witaminy z grupy B i witaminę C, pomogą skorygować glikemię i poziom elektrolitów. Kroplówka poprawi samopoczucie, ułatwi powrót do codzienności i pozwoli przyjemnie spędzić resztę czasu nad morzem.

 

Jeżeli więcej uczestników wieczoru kawalerskiego chciałby skorzystać z regeneracyjnej kroplówki z dojazdem to możemy zaproponować wlew grupowy– dzięki temu jednostkowa cena kroplówki będzie niższa.

 

Ludzie spożywają alkohol dla poprawy samopoczucia. Etanol wpływa na ośrodkowy układ nerwowy a jego niewielka dawka wywołuje euforię. Regularne spożywanie alkoholu jest szkodliwe– uszkadza głównie wątrobę i trzustkę, powoduje neuropatie, prowadzi do ogólnego pogorszenia stanu zdrowia fizycznego oraz uzależniania. Stanowczo odradzamy spożywanie alkoholu.

CIĘŻKI PORANEK?
SKORZYSTAJ Z KROPLÓWEK NA KACA

ZADZWOŃ

Efekt kroplówki na kaca zależy od stanu pacjenta, na który mają wpływ np. ilości i rodzaju spożytego dzień wcześniej alkoholu oraz ogólny stan zdrowia. Powszechnie można się spotkać ze stwierdzeniem, że kroplówki po alkoholu polegają na płukaniu organizmu- nie jest to jednak precyzyjne gdyż kroplówki nie wpływają na tempo spadku stężenia alkoholu w organizmie. Infuzja dożylna pozwala przede wszystkim naprawić część spustoszenia, jaką w organizmie czyni alkohol- wyrównać gospodarkę wodno-elektrolitową (prawidłowo nawodnić), poprawić poziom cukru. Nakładające się objawy kaca np.: osłabienie, zmęczenie, złe samopoczucie, rozdrażnienie, apatia, migrena, drżenie mięśni redukują się w różnym stopniu po przyjęciu kroplówki.