OFERTA
Wlewy grupowe

Wlewy grupowe

Wlewy grupowe są świetnym sposobem na obniżenie kosztów królówki. Jeżeli Ty i grupa twoich znajomych chcecie się spotkać razem np. w domu, biurze itd. u jednego z was to my możemy wam zaproponować atrakcyjniejszą cenę za kroplówkę. Wlew grupowy pozwala nam obniżyć koszty dojazdu, czas i zaangażowanie wysokokwalifikowanego personelu medycznego. Dlatego im więcej pacjentów podczas wlewu grupowego tym niższa cena. Podawaliśmy kroplówki w najróżniejszych miejscach- niczym nas nie zaskoczysz. Jesteśmy dyskretni, nie będziemy zwracać na siebie uwagi przyjeżdżając pod wskazany przez adres- nasz samochód, ubrania itp. nie sugerują celu wizyty.

 

Wielu naszych pacjentów uważa wlewy grupowe za świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jedocześnie dbają o zdrowie, oszczędzają czas, który musieliby poświęcić na kroplówkę w klinice i nie narażają się na kontakt z chorymi w tym miejscu. Obniżenie ceny i większy komfort są dla nich dodatkowymi atutami tej formy usługi.

 

W ramach wlewów grupowych możemy podać różne rodzaje kroplówek– skład dopasujemy do waszych oczekiwań i stanu zdrowia. Każdy z was może otrzymać inną kroplówkę. Szczegóły najlepiej ustalić telefonicznie albo podczas wizyty domowej. Tutaj wymieniamy tylko najczęściej zamawiane wlewy:

 

  • kroplówki witaminowe
  • kroplówki dla sportowców
  • detoks
  • kroplówka na kaca
  • kroplówka nawadniająca

 

CIĘŻKI PORANEK?
SKORZYSTAJ Z KROPLÓWEK NA KACA

ZADZWOŃ

Oferujemy wykonanie infuzji dożylnych (kroplówki, wlewy dożylne) z dojazdem do grupy pacjentów na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic (Pruszcz Gdański, Reda, Wejherowo). Dożylna podaż substancji (np. witaminy, minerały) gwarantuje ich bardzo dużą biodostępność dla organizmu bez konieczności wchłaniania z przewodu pokarmowego. Związki podawane bezpośrednio do krwi, od razu się z nią mieszają i wraz z nią niemal natychmiast docierają do większości komórek w organizmu.